Końcówki wtryskiwaczy Perkins 1004-42

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika PERKINS 1004-42, który znalazł zastosowanie w małym sprzęcie rolniczym, minikoparkach, miniładowarkach. Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do Perkins 1004-42 o numerach seryjnych Perkins AR oraz 1004-42 o numerach seryjnych AS.

Końcówki wtryskiwaczy do PERKINS 1004-42, Perkins 1004-42 o numerach seryjnych Perkins AR oraz 1004-42 o numerach seryjnych AS oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

Pompy wtryskowe PERKINS 1004-42 nowe i regenerowane. Końcówki wtryskiwaczy Perkins 1004-42.

  • Perkins AR 1004-42
  • Perkins AS 1004-42

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

W przestrzeni między elektrodami świecy znajdują się zawsze w niewielkiej ilości wolne elektrony i jony. Z chwilą pojawienia się między elektrodami rosnącego napięcia, naładowane cząsteczki poruszają się w coraz silniejszym polu elektrycznym z coraz większym przyspieszeniem. Elektrony o znacznie mniejszej masie wykazują znacznie większą ruchliwość niż cięższe jony. Dochodzi do zderzeń między cząsteczkami naładowanymi, poruszającymi się w ściśle określonych kierunkach. (ujemne – do aktualnej elektrody plusowej, dodatnie  do ujemnej) i cząsteczkami obojętnymi. W wyniku tych gwałtownie rosnących zderzeń rośnie liczba jonów różnego znaku i wolnych elektronów, aż ta tzw. jonizacja zderzeniowa przerodzi się w lawinową. Wtedy przestrzeń między elektronowa wypełnia się mostkiem poruszających się naprzeciw siebie z dużymi prędkościami elektronów i jonów ujemnych oraz jonów dodatnich. Wytworzona w tej fazie procesu energia kinetyczna nośników ładunku objawia się w postaci przeskoku iskrowego i łuku, któremu towarzyszy intensywne wydzielanie się ciepła. Kanał iskrowy staje się zaczątkiem zapalania się mieszanki. Ze wzrostem temperatury napięcie przebicia maleje, ponieważ wskutek większej ruchliwości jonów i elektronów polepszają się warunki jonizacji gazu (ze wzrostem temperatury wzrasta energia kinetyczna cząstek).