Części Perkins 3003 CAT

W ofercie naszego sklepu wszystkie części zamienne silnika Perkins 3003 Cat z minikoparek, miniładowarek Perkins, Cat, Caterpillar, Shibaura. Części Perkins 3003 CAT dostępne od ręki, z naszego magazynu.

Caterpillar 3003 Perkins części zamienne

Na stanie magazynowym posiadamy takie części jak: tłoki, pierścienie, panewki główne i korbowodowe, zestawy uszczelek, zawory głowicy, wtryskiwacze, końcówki wtryskiwaczy, pompki zasilające, pompy wody, części pomp wtryskowych, cewki gaszenia, świece żarowe, rozruszniki i wiele innych części.

Części Perkins 3003 Cat z maszyn budowlanych, minikoparek

Oferujemy części do takich modeli silników jak: Perkins, Shibaura, CAT, Caterpillar.

Silniki Perkins 3003 CAT są silnikami najczęściej spotykanymi w minikoparkach Caterpillar.

  • Minikoparka Caterpillar 301.5 CAT 3003
  • Minikoparka Caterpillar 301.6 CAT 3003
  • Minikoparka Caterpillar 301.8 CAT 3003

Dysponujemy także własnym serwisem i przeprowadzamy remonty kapitalne silników w tym Perkins 3003 CAT.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Perkins 3003 CAT.

Części zamienne silnika Perkins 3003 Cat z miniładowarek

 

Czy wiesz że…

Siłownik umieszczony na końcu wysięgnika służy do otwierania i zamykania chwytaka przez odpowiedni układ, dźwigniowy. Siłownik ustawiony pod wysięgnikiem umożliwia jego podnoszenie wraz z chwytakiem. Siłownik umieszczony między dwiema częściami wysięgnika połączonymi ze sobą przegubowo umożliwia zmianę długości ramienia przez zmianę kąta wzajemnego ustawienia obu tych części. Do obracania górnej części ładowarki służą dwa siłowniki przymocowane od spodu i połączone łańcuchem rolkowym, obejmującym centralny czop ładowarki. Para siłowników umieszczonych u dołu służy do wysuwania podpór ładowarki w celu odciążenia kół podczas pracy. DG sterowania siłownikami służy układ, rozdzielaczy umieszczonych na ładowarce przed siodłem operatora. Zależnie od sposobu działania poszczególnych siłowników ładowarki stosuje się rozdzielacie jedno lub dwustronnego działania. Pompa układu hydraulicznego czerpie olej ze zbiornika i tłoczy go przez specjalne złącze przegubowe do regulatora przepływu, który dzieli ciecz podawaną przez pompę na dwa strumienie (o stałej ilości przepływu). Pierwszy strumień oleju jest kierowany do trzysekcyjnego zespołu rozdzielać, a drugi do dwusekcyjnego. Dzięki zastosowaniu regulatora przepływu można jednocześnie posługiwać się rozdzielaczami obu zespołów, ponieważ regulator ten zapobiega zakłócaniu pracy jednego z obwodów przez drugi. Nie wolno natomiast uruchamiać jednocześnie dwóch dźwigni tego samego zespołu rozdzielaczy gdyż przepływ oleju nastąpi wówczas do tego siłownika, który jest w danej chwili mniej obciążony.