Części Perkins 3034 CAT

Oferujemy części zamienne silnika Perkins 3034 CAT z maszyn budowlanych, minikoparek, miniładowarek. Polecamy się również w zakresie usług takich jak remonty i naprawy silników Perkins 3034 CAT.

Caterpillar 3034 Perkins części zamienne

W naszej ofercie znajdą Państwo takie części jak: świece żarowe, termostaty, głowice, bloki silnika, wtryskiwacze, zawory głowicy, uszczelki głowicy, tłoki ze sworzniem, Części zamienne silnika Perkins 3034 CAT z maszyn budowlanych, rolniczychpierścienie tłokowe, korbowody, panewki główne oraz korbowodowe, pierścienie oporowe, komplety uszczelek oraz pojedyncze uszczelki.

Silniki Perkins 3034 CAT znalazły zastosowanie w maszynach:

  • minikoparka CAT 303CR
  • ładowarka kołowa CAT 906
  • miniładowarka kołowa CAT 262
  • miniładowarka kołowa CAT 226
  • miniładowarki kołowe CAT 228, 232, 236, 242, 246, 248, 252

W ofercie naszego sklepu wszystkie części zamienne silnika Perkins 3034 Cat z minikoparek, miniładowarek Perkins, Cat, Caterpillar, Shibaura. Części Perkins 3034 CAT dostępne od ręki, z naszego magazynu.

Silniki te spotykane są również w wielu innych minikoparkach i ładowarkach, a także jako jednostki zmarynizowane (np. na łodziach i jachtach).

Części zamienne silnika Perkins 3034 CAT z minikoprek, maszyn budowlanych

Czy wiesz że…

Ciecz jest doprowadzana rurkami do poszczególnych redliczek pod ciśnieniem wytwarzanym przez pompę przeponową napędzaną od koła z ostrogami. Pompa ta jest napędzana przez przekładnię pasową umieszczoną w obudowie. Woda amoniakalna dostaje się do poszczególnych redliczek przez rozdzielacz. Zastosowanie pompki przepono- wej5 której skok można zmieniać, zapewnia równomierny wypływ wody amoniakalnej w ściśle określonej ilości niezależnie od tego czy zbiornik rozlewacza jest pełny czy prawie opróżniony. W położeniu zerowym dźwigni nieruchome łukowate wycięcie w dnie zbiornika jest zasłonięte po połowie przez blachę każdej z przesłon. Przy przestawieniu obu dźwigni w jednym kierunku zostaje utrzymane centralne położenie otworu wylotowego. Oznacza to, że oba wycięcia przesłon zachodzą na siebie, tworząc stopniowo coraz większy otwór wylotowy. W położeniu zerowym dźwigni nieruchome wycięcie łukowate w dnie zbiornika jest zasłonięte po połowie przez blachę każdej z przesłon, a ich wycięcia stykają się, ale się nie pokrywają. Przy przestawianiu dźwigni regulacyjnych w jednakowym kierunku utrzymane zostaje centralne położenie otworu wylotowego. Oznacza to, że oba łukowate wycięcia przesłon zachodzą na siebie, tworząc stopniowo coraz większy otwór wylotowy.