Części Perkins C4.4 CAT

Oferujemy części do silników Perkins C4.4 CAT, Caterpillar z maszyn budowlanych, rolniczych. Silniki Perkins C4.4 CATERPILLAR są małymi silnikami spotykanymi w koparkach, ładowarkach.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: tłoki, pierścienie tłokowe, sworznie, korbowody, panewki główne i korbowe, pierścienie oporowe, zawory, prowadnice zaworowe, komplety uszczelek, pompy wtryskowe, elementy pomp wtryskowych, pompki zasilające elektryczne i mechaniczne, pompy wody, końcówki wtryskiwaczy, kompletne wtryskiwacze, świece żarowe, rozruszniki, alternatory, cewki gaszenia, termostaty, czujniki temperatury i ciśnienia oraz wiele innych części i podzespołów.

Perkins C4.4 Caterpillar części zamienne

W ciągłej sprzedaży mamy także filtry do maszyn budowlanych. Dostępne są pojedyncze filtry a także kompletne zestawy filtracyjne. Nasze zamienniki filtrów pochodzą od najlepszych producentów takich jak Donaldson czy Baldwin. Części Perkins C4.4 CAT dostępne od ręki, z naszego magazynu. Części Perkins C4.4 z miniładowarek, minikoparek Caterpillar.

Oferujemy części do takich modeli silników jak: Perkins, Shibaura, CAT, Caterpillar.

Części zamienne silnika Perkins C4.4 Caterpillar z maszyn budowlanychSilnik Caterpillar C4.4 znalazł zastosowanie w takich maszynach jak:

  •     koparka kołowa CAT M313D
  •     koparka kołowa M315D
  •     ładowarka teleskopowa CAT TH406 oraz w różnych modelach spychaczy

 

Czy wiesz że…

Różna wysokość cięcia uzyskiwana przy różnym rozstawieniu palców zespołu tnącego wynika z nachylenia źdźbeł trawy przez nożyki do momentu podparcia przez stalkę i ścięcia. Gdy odstępy między Części do silnika Perkins C4.4 Caterpillar z maszyn budowlanychpalcami są duże, wówczas źdźbła są bardziej nachylane i po wyprostowaniu się dają wyższe ściernisko. Jednocześnie z ruchem listwy nożowej, uzyskiwanym cd targańca, porusza się ona wraz z całą maszyną ruchem postępowym w kierunku jazdy agregatu. Ruch nożyków względem pola jest więc złożony z dwóch ruchów wzajemnie prostopadłych, a tor dowolnego punktu Bożyka jest linią krzywą. Tory skrajnych punktów nożyka wyznaczają pole cięcia, w którego zakresie krawędź robocza nożyka przesuwa się nad powierzchnią, gdzie rosną koszone rośliny. Wobec ograniczenia prędkości mchu listwy nożowej nie można też zwiększać prędkości jazdy kosiarki. Powoduje to bowiem wydłużenie pól cięcia poszczególnych nożyków, co pociąga za sobą powstawanie owijaków. Ścinanie źdźbeł następuje więc między dwoma ruchomymi nożykami. Przy takiej budowie zespołu tnącego uzyskuje się lepsze wyrównanie sił bezwładności, co zapobiega powstawaniu drgań nawet przy dużej prędkości obu listew nożowych. Większa też jest prędkość cięcia, co z kolei umożliwia zwiększenie prędkości jazdy agregatu i uzyskanie dużej wydajności pracy. Zespól tnący rotacyjny nie wymaga wyrównoważenia ruchu postępowego. Zespół tarczowy ma nożyki przymocowane na obwodzie tarczy osadzonej na osi pionowej. Odmianą zespołu jest zespół listwowy działający na tej samej zasadzie, lecz mający nożyki przymocowane do dwóch końców listwy obracającej się wokół osi pionowej.