Oferujemy części do silników Perkins C1.1 CAT, Caterpillar z maszyn budowlanych, rolniczych. Silniki Perkins C1.1 CATERPILLAR są małymi silnikami spotykanymi w agregatach prądotwórczych i małych maszynach budowlanych, ogrodniczych i rolniczych.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: tłoki, pierścienie tłokowe, sworznie, korbowody, panewki główne i korbowe, pierścienie oporowe, zawory, prowadnice zaworowe, komplety uszczelek, pompy wtryskowe, elementy pomp wtryskowych, pompki zasilające elektryczne i mechaniczne, pompy wody, końcówki wtryskiwaczy, kompletne wtryskiwacze, świece żarowe, rozruszniki, alternatory, cewki gaszenia, termostaty, czujniki temperatury i ciśnienia oraz wiele innych części i podzespołów.
Części zamienne Perkins C1.1 CAT
Oferujemy części do takich modeli silników jak: Perkins, Shibaura, CAT, Caterpillar. Dysponujemy także własnym serwisem i przeprowadzamy remonty kapitalne silników w tym Perkins C1.1.
Silniki Perkins C1.1 CAT można spotkać w takich maszynach jak:
- walec i zagęszczarka Caterpillar CAT CB14, Caterpillar CB14XW
W ciągłej sprzedaży mamy także filtry do maszyn budowlanych. Dostępne są pojedyncze filtry a także kompletne zestawy filtracyjne. Nasze zamienniki filtrów pochodzą od najlepszych producentów takich jak Donaldson czy Baldwin. Części Perkins C1.1 CAT dostępne od ręki, z naszego magazynu.
Czy wiesz że…
Zawór przelewowy w opryskiwaczach jest umieszczony równolegle do głównego przewodu ciśnieniowego i łączy się z nim za pomocą grzybka lub kulki dociskanych sprężyną. Za zaworem znajduje się przewód, którym ciecz może wracać do zbiornika. W chwili gdy ciśnienie cieczy przekracza nastawioną wartość, zostaje pokonany nacisk sprężyny i grzybek lub kulka zaworu unosi się, przepuszczając ciecz przewodem prowadzącym do zbiornika. W ten sposób do przewodu głównego zostaje skierowana mniejsza ilość cieczy. Zawór przelewowy umożliwia więc zmianę wartości ciśnienia cieczy w dyszach opryskiwacza, co powoduje również zmianę ilości wypryskiwanej na zewnątrz cieczy. Mieszadło ma za zadanie niedopuszczenie do rozwarstwienia się cieczy w zbiorniku opryskiwacza. Rozróżnia się mieszadła mechaniczne, hydrauliczne i pneumatyczne. Ze względu na potrzebę większej wydajności opryskiwacza, jest on wyposażony w dwie pompy połączone ze sobą równolegle w układzie hydraulicznym i napędzane cd wspólnego wału mimośrodem. Napęd może być też przeniesiony dalej, do tylnej części opryskiwacza, przez specjalny tunel w jego zbiorniku. Filtr ssący jest umieszczony wewnątrz zbiornika, a mieszadło stanowią dwie dysze ustawione w dolnej części zbiornika. Dysze robocze mogą być umieszczone na belkach polowych lub na przewodach obniżających. W czasie transportu belki połowę są złożone.