Wszystkie części zamienne do silnika Perkins C2.2, C2.2T Caterpillar z minikoparek, ładowarek. Silniki Perkins C2.2 CATERPILLAR są małymi silnikami spotykanymi w agregatach prądotwórczych i małych maszynach budowlanych, ogrodniczych i rolniczych. Części Perkins C2.2 CAT dostępne od ręki.
Do silników Perkins C2.2 Caterpillar posiadamy takie części zamienne jak: pierścienie oporowe, zawory, prowadnice zaworowe, tłoki, pierścienie tłokowe, sworznie, komplety uszczelek, korbowody, panewki główne i korbowe, pompy wtryskowe, elementy pomp wtryskowych, pompki zasilające elektryczne i mechaniczne, pompy wody, końcówki wtryskiwaczy, kompletne wtryskiwacze, świece żarowe, rozruszniki, alternatory, cewki gaszenia, termostaty, czujniki temperatury i ciśnienia oraz wiele innych części i podzespołów.
Perkins C2.2 Caterpillar części zamienne
Dysponujemy także własnym serwisem i przeprowadzamy remonty kapitalne silników w tym Perkins C2.2.
Silniki te występują głównie w niewielkich maszynach budowlanych oraz w agregatach. Silnik Caterpillar C2.2, C2.2T można spotkać w miniładowarkach:
- CAT 226B2
- CAT 232B2
- CAT 247B3 oraz walec CAT CC34
- CB34B XW
- CB34B
- 216B Series 3
Nowe elektroniczne silniki Perkins C2.2 Caterpillar do silników Diesla z układem paliwowym common rail zapewniają imponującą wydajność w szerokim zakresie prędkości obrotowych przy wyjątkowej gęstości mocy. Silniki te są idealne do rolnictwa, podnośników antenowych, kompresorów, budownictwa, ogólnego przemysłu, urządzeń nawadniających, transportu materiałów, mobilnego sprzętu do robót ziemnych, przenośnych wież oświetleniowych, murawy i krajobrazu, sprzętu górnictwa podziemnego i spawaczy.
Czy wiesz że…
Deszczownia może być również wykorzystana do nawożenia nawozami mineralnymi lub organicznymi. Potrzebne jest wówczas dodatkowe wyposażenie, wprowadzające do wody nawozy mineralne lub gnojówkę. Stosuje się urządzenia szeregowe lub bocznikowe. W urządzeniu szeregowym nawóz rozpuszcza się w zbiorniku pomocniczym, zasilanym woda z przewodu tłocznego. Otrzymany roztwór wpuszcza się do przewodu ssącego przed dopływem do pompy. W urządzeniu bocznikowym pompa zasysa czystą wodą przewodem ssącym. Zespół tnący nożycowy palcowy ma listwę z przymocowanymi do niej nieruchomymi palcami. Do każdego palca jest przymocowana stalka. W prowadnicy palców Znajduje się listwa nożowa z przymocowanymi do niej nożykami. Prawidłowe przyleganie nożyków do stalek zapewniają przyciski. Napęd listwy nożowej uzyskuje się od targańca połączonego z korbą napędową. Przy takim sposobie napędu prędkość listwy nożowej nie może być duża, gdyż powoduje to silne drgania całej maszyny. Wobec stosunkowo powolnego ruchu nożyków źdźbła trawy nie mogą być ścinane bez ich dodatkowego przytrzymania. Podczas ruchu listwy nożowej następuje więc ścinanie źdźbeł między ruchomą krawędzią tnącą nożyka i nieruchomą krawędzią przeciw tnącą stalki.